Variantní studie odkanalizování

Na základě v současnosti známých podkladů byla odbornou firmou zpracována variantní studie odkanalizování obcí Trpín a Hlásnice. Obě studie porovnávaly vhodnost a ekonomický dopad možných forem odkanalizování. Všechny varianty byly hodnoceny na základě pořizovacích i provozních nákladů. Výsledky této studie budou prezentovány občanům na veřejném setkání na podzim tohoto roku. Předkládáme v příloze obě studie, aby jste měli dostatek času se s jednotlivými variantami seznámit a připravit si dotazy pro toto jednání, na kterém bude přítomen zhotovitel těchto studií.

Přílohy:
SouborPopisVelikost souboru
Stáhnout tento soubor (Hlasnice.pdf)HlásniceHlásnice - Studie odkanalizování4991 kB
Stáhnout tento soubor (Trpín.pdf)TrpínTrpín - Studie odkanalizování5242 kB

Zábavné dětské odpoledne - zahájení prázdnin

Obec Trpín a místní spolky Vás co nejsrdečněji zvou na zábavé dětské odpoledne.

Čeká na Vás bohatý program : tradiční trasa kolem Trpína a plnění rozmanitých úkolů za drobné odměny

spousta soutěží na výletišti

skákací hrad

Sraz je v sobotu 4.7.2020 v 16 : 00 hodin v parku u prodejny potravin, odkud povede nenáročná trasa kolem Trpína. Cesta Vás dovede až na výletiště, kde bude pokračovat volný program se spoustou soutěží a diskotékou.

Během celého odpoledne bude zajištěno bohaté občerstvení pro malé i velké.

Přílohy:
SouborPopisVelikost souboru
Stáhnout tento soubor (Zábavné dětské odpoledne.jpg)Zábavné dětské odpoledne.jpg 680 kB

MUDr. Mičan - dovolená

MUDr. Mičan oznamuje, že neordinuje  1.7. 2020 - 10.7. 2020 – dovolená.

Neodkladné případy ošetří MUDr. Emil Koza Bystré, Nám. Na Podkově 25,         tel.: 461 741 769