POZOR na lákavé nabídky podomních prodejců

Pozor na lákavé nabídky podomních prodejců

V současné době, kdy lze v médiích slyšíme o „energetické krizi“ a některé společnosti oznamují konec, lze předpokládat i zvýšený počet podomních prodejců nabízejících právě výhodné smlouvy na dodávky energií.

Dalšími a častými praktikami jsou nabídky různých služeb na výměnu zámků, služby kominíka či servis oken. Pozor, lze se také setkat s lákavou nabídkou „levného“ zboží, které na první pohled vypadá jako originál, ale originálem není.

Policie proto radí:

• Pamatujte, nikdy vám nedá nikdo nic zadarmo.
  • Nedůvěřujte cizím lidem a nikoho takového nepouštějte do svého bytu, obzvlášť v případech, kdy cizí osoba chce rozměnit bankovky, nebo se domáhá pitné vody.
  • Buďte obezřetní, opatrní a informace si prověřujte.
  • Nedovolte, aby na vás kdokoli činil nátlak a nutil vás k okamžitému rozhodnutí.
  • Nikdy neplaťte za nabízené zboží předem v hotovosti, bez sepsané smlouvy o koupi či prodeji.
  • Nesdělujte své osobní údaje a prodejce žádejte o kontakt, který si klidně hned vyzkoušejte a ověřte.
  • Nepodepisujte nic bez rozmyslu, pokud můžete, kontaktujte ihned členy rodiny nebo si nechte čas na rozmyšlenou.
  • V případě, že jste byli podvedeni, nebojte se obrátit na policii.
  • V neposlední řadě nepodléhejte vidině rychlého zbohatnutí, výhodné koupě či dokonce výhry. V naprosté většině těchto případů se jedná o podvod.

Nabídka kominických služeb

Firma českomoravské kominictví Menšík a Novotný bude ve vaší obci dne 25.10.2021 provádět kontroly a čištění komínů, spalinových cest, čištění spalinových cest u plynových kotlů a revize kotlů na tuhá paliva.. Cena za čištění a kontrolu i se zprávou o provedení kontrol a čištění činí 370Kč.

Cena revize kotlů na tuhá paliva všech tipů značky VIADRUS činí 800Kč.Zájemci se mohou objednávat na telefonním čísle 778 144 563

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů.

Bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva.

Termín revizí a kontrol se uskuteční ve STŘEDU dne 3.11.2021

-cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč

-cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč

-cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč

Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989

Přílohy:
SouborPopisVelikost souboru
Stáhnout tento soubor (IMG_0001.jpg)IMG_0001.jpg 1381 kB
Stáhnout tento soubor (IMG_0002.jpg)IMG_0002.jpg 1336 kB

UPOZORNĚNÍ k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů

ČEZ Distribuce upozorňuje :

Ve smyslu ust. § 25 odst. 3 písm. g) zákona č. 458/2000 Sb., v platném znění, si dovolujeme upozornit vlastníky a uživatele pozemků, přes něž vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy provozované společností ČEZ Distribuce, a. s., nebo na něž zasahuje ochranné pásmo, na povinnost odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy v majetku společnosti ČEZ Distribuce, a. s.

Přílohy:
SouborPopisVelikost souboru
Stáhnout tento soubor (upozorneni-k-odstraneni-a-oklesteni-stromovi.pdf)upozorneni-k-odstraneni-a-oklesteni-stromovi.pdf 71 kB